نظر سنجی

نکوداشت استاد حافظی پیشکسوت و قهرمان ژیمناستیک

نکوداشت استاد حافظی پیشکسوت و قهرمان ژیمناستیک

به گزارش " ورزش شهرداری "، همزمان با شام میلاد کریم اهل بیت امام مجتبی علیه السلام با حضور مهدی زارعی؛ معاون شهردار و رئیس سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد ، حسن نوری ؛ معاون سلامت و تربیت بدنی شهرداری مشهد، حسین معماریان؛ رئیس هیات ژیمناستیک خراسان رضوی، جمعی از پیشکسوتان ژیمناستیک و اصحاب رسانه با حضور در منزل استاد حافظی از خدمات و فعالیت های بیش از نیم قرن وی تقدیر به عمل آمد.
:large_blue_diamond:در این دیدار، حسن نوری؛ معاون سلامت و تربیت بدنی شهرداری مشهد اظهار کرد: در حال حاضر، سیاست های شهرداری مشهد در راستای تکریم و پاسداشت بزرگان ورزش بوده و حضور معاون شهردار مشهد برای نخستین بار در این چنین مراسم هایی نوید روزهای بسیار خوبی را برای ورزش مشهد مقدس می دهد.

:large_blue_diamond:در ادامه این دیدار، مهدی زارعی؛ معاون شهردار و رئیس سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، اظهار کرد: بسیار خوشحالم که امشب این فرصت بسیار خوب نصیب بنده و همکاران ام شد که در خدمت یکی از مفاخر و چهره های ارزشمند شهر امام رضا علیه السلام و خانواده این بزرگوار باشیم.

:large_blue_diamond:وی افزود: یکی از سیاست های شهرداری مشهد که در دوره جدید به صورت جدی به آن ورود پیدا کرده موضوع تکریم پیشکسوتان حوزه ورزش در راستای حفظ ذخایر ورزشی در حوزه های مختلف می باشد.
:large_blue_diamond:معاون شهردار مشهد بیان کرد: تکریم ورزش و چهره های اثر گذار این مهم در شهر و استان را با لطف خداوند متعال و امام رضا علیه السلام آغاز کرده ایم که امیدواریم بتوانیم با قدرت بیشتری این مسیر را ادامه دهیم.

:large_blue_diamond:همچنین در این دیدار، حسین معماریان اظهار کرد: در سطح خراسان رضوی بیش از هفت هزار ژیمناست کار به طور ساماندهی شده فعالیت دارند.
:large_blue_diamond:وی با بیان اینکه ورود شهرداری مشهد را در حوزه ورزش قهرمانی به فال نیک می گیریم، افزود:
شهرداری مشهد چتر حمایت خود را در سایر ورزش ها و به ویژه ژیمناستیک که به عنوان ورزش مادر شناخته می شود بگستراند.
:large_blue_diamond:رئیس هیات ژیمناستیک خراسان رضوی گفت: آقای حافظی یکی از قهرمان های بسیار خوب با تجربه و دانشگاهی ما است و زمانی که دانش و تجربه با یکدیگر آمیخته شود نتیجه بسیار خوبی در بر خواهد داشت.
:large_blue_diamond:معماریان بیان کرد: از شهرداری مشهد به جهت تقدیر از پیشکسوتان و قهرمانان متشکریم؛ به عبارت دیگر، این عزیزان کسانی هستند که برای آیندگان می توانند الگو بوده و باید از تجربیات این عزیزان استفاده شود.

:large_blue_diamond:در این دیدار ، استاد حافظی پیشکسوت ژیمناستیک کشور نیز، ضمن تشکر از مجموعه مدیریت شهری و معاونت سلامت و تربیت بدنی شهرداری مشهد به جهت تقدیر از پیشکسوتان ورزش مشهد مقدس اظهار کرد: پیشکسوتی یک مزایا و یک معایبی دارد که حسن آن این است که جوان ترها از نقطه نطرات مان استفاده کرده و به پیشکسوتان نیز احترام گذاشته اما معایب آن این است که ما فکر می کنیم داریم از گردانه خارج می شویم اما این بازدید ها و تجلیل ها باعث شده که پیشکسوتان احساس کنند هنوز وجود دارند و می توانند خدمت کنند و این مهم باید برای سایر پیشکسوتان استمرار داشته باشد.
 

1398/2/31 دسته : خبر