نظر سنجی

دومین همایش بزرگ استانی پارکور و فری رانینگ خراسان رضوی

دومین همایش بزرگ استانی پارکور و فری رانینگ خراسان رضوی

دومین همایش بزرگ استانی پارکور و فری رانینگ خراسان رضوی با حضور بیش از 300 ورزشکار از شهرستان های مشهد، سبزوار، نیشابور، قوچان، ساری (به عنوان مهمان) و... برگزار شد. 

در ابتدای این همایش ملائکه ضمن تشکر از حضور گرم رئيس هیات ژیمناستیک خراسان‌رضوی، ورزشکاران، مربیان و باشگاه داران کمیته پارکور و فری رانینگ استان گفت: 

با برگزاری دومین همایش بزرگ استانی پارکور خراسان رضوی احساس میکنم خون تازه ای در رگ های پارکور جریان پیدا کرده و بزودی خراسان‌رضوی یکی از قطب های بزرگ پارکور و فری رانینگ کشور خواهد شد که این مایه مباهات بنده است. 
از زحمات جناب آقای امیدوار و اعضای باشگاه ایشان که میزبان این برنامه بی نظیر بودند کمال تشکر را دارم. 

وی همچنین ضمن تشکر از کمیته فنی و مشاورین کمیته استان از برگزاری سومین همایش بزرگ استانی در فضای باز بوستان ملت یا کوهسنگی در آینده ای نزدیک خبر داد.
امروز شاهد نظم و انضباط خاصی در بین ورزشکاران پارکور استان بودیم که در زمانبندی مشخص و فقط در دو رشته پارکور و فری رانینگ به اجرای حرکات نمایشی پرداخته شد. همچنین جا دارد از حضور نماینده صداوسیما و به ویژه رادیو صدای ورزش که همواره یاری گر این کمیته بوده اند تشکر و قدردانی کنم. 


در ادامه این همایش هریک از تیم ها به اجرای برنامه های خود طبق زمانبندی مشخص پرداختند و با نظر کمیته فنی تعداد 5 جایزه نقدی و 25جایزه غیرنقدی به ورزشکاران اهدا شد. 

همچینن با نظر کمیته فنی و مشاورین و با تایید رئیس کمیته پارکور و فری رانینگ استان بزودی اسامی ١٥ نفر از ورزشکاران به عنوان اعضاء تیم استان اعلام خواهد شد.

روابط‌عمومی
کمیته پارکور خراسان رضوی

1397/9/20 دسته : خبر