نظر سنجی

انتصاب در هیات ژیمناستیک خراسان رضوی در شاخه پارکور

انتصاب در هیات ژیمناستیک خراسان رضوی در شاخه پارکور

بر اساس حکمی از سوی معماریان سرپرست هیات ژیمناستیک خراسان رضوی جناب آقای علیرضا ملائکه سقابه عنوان رییس کمیته پارکوراستان منصوب شدند.
مشار الیه از مدیران هتل داری و جهانگردی و سابقه ریاست هیاتهای ورزشی و همکاری با هیات انجمن های ورزشی و مدیریت رشته پارکور را کار نامه ورزشی و فعالیتهای اجتماعی خود دارا می باشند. 
هیات ژیمناستیک استان برای ایشان در راستای وظایف ، هماهنگی بیشتر با کمیته ها ومربیان برای سرویس دهی مطلوبتر به قهرمانان و شهر وندان آرزوی موفقیت می نماید .
 
جلسه معارفه رییس کمیته پارکور استان با حضور مسوولین هیات ژیمناستیک، باشگاه داران و ورزشکاران رشته پارکور برگزار شد.
دراین جلسه ابتدا معماریان، رییس هیات ژیمناستیک استان ضمن ارائه توضیحاتی از رشته ژیمناستیک گفت: ورزش پارکور به تازگی به فدراسیون جهانی ژیمناستیک اضافه گردیده و نکته مثبتی که وجود دارد این است که قرار نیست در این استان از صفر شروع کنیم و فعالیت های خوبی تاکنون در این ورزش صورت گرفته است.

نخستین کاری که باید انجام دهیم. این است که هدف داشته باشیم و با برنامه ریزی و چشم انداز پیش برویم. 
طی صحبت هایی که با فدراسیون داشتیم در نظر داریم کلاس مربیگری را پس از برگزاری کشوری در تهران، در مشهد نیز برگزار کنیم.
وی در پایان گفت: مهم است که تشکیلاتی عمل کنیم و ورزشکاران فقط از طریق کمیته و هیات استان امور مربوط را انجام دهند و یکدلی در میان ورزشکاران دیده شود. 

در ادامه ملائکه، رئیس کمیته پارکور ضمن تشکر از حضور مسوولین هیات ژیمناستیک، ورزشکاران و باشگاه داران رشته پارکور گفت: در ابتدای امر که کار را شروع کردیم نظم خوبی وجود نداشت اما  برای ایجاد همدلی در بین ورزشکاران تلاش های زیادی کردیم. اختلافات ببن باشگاه داران را حل کرده و اساس این رشته را بر مبنای جوانمردی و پهلوانی گذاشتیم. 
وی در پایان گفت: از آقای معماریان و کمک های ایشان در هر زمینه ای علی الخصوص اختصاص سالن و تفاوت نگذاشتن با سایر رشته ها کمال تشکر را داریم.


در ادامه این جلسه روسای کمیته های شاخه های هیات ژیمناستیک استان، قرشی مدیر تیمهای قهرمانی ، حسینی کمیته داوران ،سالاری کمیته هنری ، گلمکانی کمیته ایروبیک، دکتر نیکرو کمیته استعداد یابی نسبت به همکاری و کمک به اهداف هیات و کمیته پارکور و همچنین مربیان و ورزشکاران به بیان دغدغه ها و انتظارات خود پرداختند.

1397/8/23 دسته : خبر